Történet

19:52
A lefújás után a közönség és a csapat kölcsönösen megtapsolta egymást
90' +3
Véget ért a mérkőzés, DVTK - FC Košice 0-1 (0-0) Véget ért a mérkőzés, DVTK - FC Košice 0-1 (0-0)
90' +2
Sárga lapot kapott  Jan Mizerák, mert mutogatott a közönségnek Sárga lapot kapott Jan Mizerák, mert mutogatott a közönségnek
90'
Két perc a ráadás, mert az utolsó negyedórában a vendégek az idővel legalább annyira játszanak, mint a labdával
85'
Sárga lapot kapott Holdampf Gergő, miután összecsúszott egy vendégjátékossal Sárga lapot kapott Holdampf Gergő, miután összecsúszott egy vendégjátékossal
83'
Két diósgyőri szöglet balról, Lőrinczy első beadása után Bényei lőtt, a blokkról ment fölé, a második pedig Edomwonyi és a kapufa között hagyta el a játékteret
82'
Csere: Lukács Dániel helyett Pernambuco Csere: Lukács Dániel helyett Pernambuco
81'
Szemre is szép diósgyőri támadás: Lukács ment el a jobb oldalon, majd Edomwonyi tette vissza neki a labdát, laposan centerezett, ahol Kampetsis és Lőrinczy is lrkezett, de az egy szem védő tisztázott
73'
Csere: Rudi Požeg Vancaš helyett Bényei Ágoston Csere: Rudi Požeg Vancaš helyett Bényei Ágoston