Befejezés
90'

Történet

90'
Véget ért a mérkőzés, DVTK - Békéscsaba 4-1 (3-0) Gólszerző: Könyves (1-0) a 21., Lucas (2-0) a 43., Eperjesi (3-0) a 45+1., Jurek (4-0) a 64., Pantović (4-1) a 74. percben. Véget ért a mérkőzés, DVTK - Békéscsaba 4-1 (3-0) Gólszerző: Könyves (1-0) a 21., Lucas (2-0) a 43., Eperjesi (3-0) a 45+1., Jurek (4-0) a 64., Pantović (4-1) a 74. percben.
90'
Ilyés lépett ki a védők között, átemelte Borsoson a labdát, ám a visszafutó Polgár a gólvonal előtt tisztázott
88'
Pantelić kereste a lövőhelyzetet, amikor megtalálta, akkor Karan blokkolt. A bal oldali szöglet után Horváth fejelte ki az alapvonalon túlra a labdát. Végül az újabb beadást Borsos húzta le
87'
De nem sokáig, mert Jurek vezette egy ideig a labdát, majd laposan lőtt 21 méterről, Czinanó fogta a labdát
85'
Zsolnai bal oldali szögletét Horváth fejelte kapura, egy védő beleért, újabb szöglet. Ezt is Zsolnai adta be, de újabb veszély egyből nem alakult ki, később viszont igen, amikor Bertus távolról lőtt. de a védők ismét jó helyen álltak. A harmadik sarokrúgás után szabadult fel a hazai kapu
84'
Zsolnai balról adott középre, Hornyák becsúszva lőtt, a védőjéről került szögletre a labda