Összefoglaló 2020. augusztus 29., szombat

DVTK - Kelen SC 4-0 (2-0)

A Kelen SC együttesét fogadta a DVTK női labdarúgó csapata a Simple Női Liga 3. fordulójában. Egy lendületes és élvezetes mérkőzésen a piros-fehérek végül négygólos győzelmet arattak.

Simple Női Liga 3. forduló

Miskolc, DVTK Stadion, 193 néző. Játékvezető: Erdélyi Bence (Nagy Petra, Kurinka Béla)
DVTK: Schildkraut - Palama, Nagy F., Nefrou, Boros K. – Vachter, Oláh A., Sandu, Voila – Barker, Bradić. Vezetőedző: Fórizs Sándor
Kelen SC: Erős - Árvay, Dos Santos, Haraszti, Tagyi, Tatai, Zágonyi, Telek-Sümegi, Dr. Tatai, Ács, Bernhardt. Vezetőedző: Könczey Zsolt

Csere: Voila helyett Kongouli a 30., Tatai helyett Medeiros a 46., Berndardt helyett Kókány a 71., Vachter helyett Vig a 84., Haraszti helyett Nyéki a 89., Oláh A. helyett Balázs Cs. a 90+3. percben.
Sárga lap: Zágonyi a 81., Medeiros a 90., Könczey Zsolt a 90., Vachter Tamás a 90. percben.
Gólszerző: Vachter (1-0) a 4., Barker (2-0) a 45+2., Kongouli (3-0) a 66., Sandu (4-0) a 75. percben.

Fórizs Sándor: - Nagyon kemény, de sportszerű mérkőzésen vagyunk túl. Sok helyzetet sikerült kialakítanunk, amiből végül négy gólt rúgtunk. Gratulálok a csapatnak! Köszönjük a szurkolóknak, hogy kijöttek és lelkesen buzdítottak minket, ez számunkra is nagyon sokat jelent.