Befejezés
90'+3

Történet

90' +3
Véget ért a mérkőzés, Fehérvár - DVTK 1-3 Véget ért a mérkőzés, Fehérvár - DVTK 1-3
90'
Három perc a ráadás
89'
Szabó lövését blokkolta Marin az ötös előterében, szöglet. Houri beadása után Dražić vezette a kontrát, az ellenfél térfelén megcsinálta a cselt, majd ziccerpasszt tett Gheorghe Grozav elé, aki becsapta a kapust, és a hálóba gurított, 1-3 Szabó lövését blokkolta Marin az ötös előterében, szöglet. Houri beadása után Dražić vezette a kontrát, az ellenfél térfelén megcsinálta a cselt, majd ziccerpasszt tett Gheorghe Grozav elé, aki becsapta a kapust, és a hálóba gurított, 1-3
86'
Dražić centerezett jobbról, Ivanovski a rövid oldalon alig lőtt a kapu mellé
83'
Houri távoli szabadrúgása után Stopira csúsztatott ívesen kapura, Malenica szögletre tenyerete a labdát. Marin kétszer is önfeláldozóan fejelt
83'
Csere: Rúben Pinto helyett Szabó Levente Csere: Rúben Pinto helyett Szabó Levente
81'
Hazai szöglet balról, a rövid oldalon Grgić fejelte ki
78'
Kovács kapus lőtte előre a labdát a 16-os előteréből, Márkvárt kapásból visszabikázta a felezővonal közeléből, de nem célzott tökéletesen