Játékvezető: Berke Balázs (Ring György, Kelemen Attila).

A DVTK kezdőcsapata: Antal - Eperjesi, Szalai V., Alves, Németh M. - Bacsa, Bognár I., Barczi, Gosztonyi - Grumić, Griffiths. Vezetőedző: Szivics Tomiszláv.
Kispadon: Radoš, Okuka, Husić, Egerszegi, Marjanović, Takács T.
A Honvéd kezdőcsapata: Kemenes - Ikenne-King, Ignjatović, Kosnić, Baráth, Godoy, Hidi, Vidović, Szabados, Prosser, Gazdag. Vezetőedző: Marco Rossi.

A találkozót 2014 decemberéből halasztották el, így csak azok a labdarúgók léphetnek pályára, akik az adott időpontban rendelkeztek játékengedéllyel. Így a DVTK-ból hiányozni fog Kim Ho-Young és a három téli igazolás, Miloš Krstić, Kovács Gábor és Koman Vladimir.

A DVTK piros, a Honvéd fehér mezben játszik. A két csapatkapitány: Gosztonyi András és Kemenes Szabolcs

Percről percre

2. perc: hatalmas vendéghelyzet, az ötösön Prosser elé került a labda, de lövése elakadt a kivetődő Antal lábában

5. perc: Vezet a Honvéd. Prosser kapott labdát a diósgyőriektől, 18 méterről lőtt és kipókhálózta a jobb felső sarkot, 0-1.

8. perc: baloldali beadását Alves rúgta szögletre. Kétszer próbálkozhattak a kispestiek, de mindkétszer felszabadítottak a védők

11. perc: Godoy lőtt némileg váratlanul 20 méterről, Antal nagyot nyújtózva védte a bal alsó sarokra tartó labdát

12. perc: az ellentámadásban Barczi vezette fel a labdát, már a 16-oson belül járt, amikor lövés helyett passzolt, rosszul

13. perc: Bacsa ment el a bal oldalon, már csak a kapussal állt szemben, de Kemenes védte az éles szögből leadott lövést

13. perc: Barczi lőtt 18 méterről jobbról, elakadt egy védőben, de hiába jelezte a diósgyőri középpályás, hogy kéz volt

15. perc: Griffiths verte meg védőjét, majd a segítségére siető társát is a jobb oldalon, de felrúgták

17. perc: Vidović ívelt balról a kapu elő, Szalai mentett becsúszva

18. perc: Gosztonyi ugratta ki Bacsát, Kemenes a 16-os vonalánál felszedte a labdát

18. perc: újabb vendég kísérlet távolról, Hidi 21 méterről lőtt, Antal védett, a kipattanót Prosser az oldalhálóba vágta

21. perc: Bacsa egy testcsellel nagyon megverte védőjét, beadását Griffiths nem tudta kapu felé lőni

24. perc: Gosztonyi bal oldali beadását Kemenes szedte fel Griffiths elől

26. perc: Szalai szerelte mesterien a kiugrani készülő Prossert

27. perc: szép diósgyőri támadás: Bognár ugratta ki Bacsát a jobb oldalon, ő sarokkal lekészítette Barczinak, de az éles szögből leadott lövés az oldalhálóban landolt

28. perc: Grumic átadása után Gosztonyi célozta jobbról a hosszú oldalt, de Griffiths és a kapufa között ment el a labda

30. perc: Szalai talpa alatt csúszott el a labda, így Prosser lőhetett balról 15 méterről, de elment keresztbe a gurítás

32 perc: gyors vendégkontra után Godoy lőtt 20 méterről mellé-fölé, de nagyon

33. perc: két diósgyőri lövés egymás után. Először Bognár bombázott balról, éles szögből, Kemenes bravúrral védett, majd Gosztonyi középről 20 méterről mellé

36. perc: Az eddig betömörülő Honvéd ellen első kontráját vezette a DVTK és rögtön egyenlített. Gosztonyi hozta fel a labdát 20 méteren keresztül, majd a védők közt középen kilépő Bacsának passzolt. A DVTK támadója először elvitte a labdát Kemenes mellett, majd a visszaérő védők között a kapuba lőtt, 1-1.

39. perc: King lőtt 26 méterről 2-3 méterrel a jobb oldali kapufa mellé

40. perc: a szöglet után lepattanó labda Hidi elé került, aki 16 méterről fölé bombázott

40. perc: most King a jobb oldalon ment el, Németh szögletre szerelte

41. perc: Baráth jobboldali beadását Szalai mentette szögletre.

45. perc: Jobboldali szöglet után Ignjatović fejelt a kapu jobb oldalába, 1-2.

Félidő: DVTK - Honvéd 1-2

46. perc: A szünetben Eperjesi helyett Okuka állt be

46. perc: Griffiths labdájával Barczi ment el a jobb szélen, éles szögből lőtt, alig ment el a labda a hosszú kapufa mellett Középen Bacsa is érkezett, talán 1 lépéssel maradt le

49. perc: Gosztonyi kapott sárga lapot

50. perc: Prosser lőtt 18 méterről jobbról gyengén

53. perc: Egy szép támadás végén másodszor is egyenlített a DVTK. Barczi sérülése miatt ideiglenesen emberhátrányban volt a DVTK, amikor Bognár tért ölelő indítással ugratta ki Okukát a jobb oldalon A jobbhátvéd egyből visszafejelte, az érkező Griffiths pedig a hálóba csúsztatott 2-2

58. perc: Grumić szerzett labdát a középpályán, maga indult el vele, majd Barczinak passzolt, aki jobbról adott be, de egy védőről szögletre pattant

59. perc: Gosztonyi beadása végül Szalai elé került, aki jobbról egyből kapura szúrta a labdát, Kemenes lábbal védett

61. perc: csere a Honvédban: Szabados helyett Herjeczki

63. perc: cserél a DVTK is: Barczi helyett Marjanović

71. perc: Ismét vezet a Honvéd. Hidi lőtt 30 méterről, a labda a jobboldali kapufa és Antal keze között jutott a hálóba, 2-3.

72. perc: Prosser kapott sárga lapot Gosztonyi lerántásáért

76. perc: két csere, Griffiths helyett Takács és Prosser helyett Ihring-Farkas

81. perc: Bognár lőtt a sorfalba 25 méterről

81. perc: Németh helyett Husić a pályán

87. perc: Gazdag helyett Tóth B. a Honvédban

90. perc: 3 perc hosszabbítás következik

90+1.- perc: Marjanović jobboldali beadását húzta le középen Kemenes

90+2. perc: Ikenne-King helyett Constantinescu a Honvédban

Végeredmény: DVTK - Honvéd 2-3 (1-2) Visszavágó szombaton

Szólj hozzá a DVTK hivatalos facebook oldalán!