Főbb feladatok, munkák

  • A hazai és nemzetközi mérkőzések előkészítése, megszervezése és felügyelete.
  • Kapcsolattartás és együttműködés: hazai és nemzetközi sportszövetségekkel, más sportszervezetekkel, az illetékes hatóságokkal, biztonsági vezetőkkel, a vagyonvédelmet ellátó cégekkel, és minden olyan szervezettel, amelyek a szervezésbe-rendezésbe bevonásra kerülhetnek.
  • A mérkőzésekre történő minden jellegű be- és kilépési feltételek megszervezése és koordinációja, beleértve a bérletekkel és a jegyekkel kapcsolatos teendőket.
  • Feladata a hivatalos és hatósági dokumentumok beszerzése, a különböző engedélyek érvényességi idejének nyilvántartása, azok felügyeletének koordinációja.
  • Szoros kapcsolattartás a csapat szurkolóival, azok szokásainak és preferenciáiknak megismerése.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Innovatív, lelkes, újító szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs, és kapcsolatteremtő képesség
  • Rugalmasságra és mobilitásra való hajlandóság
  • Felelősségvállalási hajlandóság
  • Eredményorientáltság
  • Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Sportmenedzseri végzettség
  • Angol nyelvtudás, valóban tárgyalóképes és magabiztos nyelvhasználat
  • Erős kötődés és érdeklődés a sportokhoz

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Kulturált munkakörnyezet
  • A teljesítmény elismerése
  • Versenyképes jövedelem
  • Sokrétű, összetett munka, kihívást jelentő feladatok
  • Nagyfokú önállóság és egyéni felelősségvállalás
  • Kitűnő összeszokott csapat
  • Beillesztési képzés és támogatás
  • 3 hónap próbaidő

Egyéb információ az állásról

Ezt a munkakört akkor tudja betölteni, ha

  • képes átlátni a folyamatokat és kiváló tervezési, szervezési készséggel rendelkezik
  • az emberekkel való kommunikáció nem okoz problémát
  • jól kezeli a konfliktusokat, képes képviselni a cég érdekeit
  • eredmény és minőség orientált szemléletmóddal rendelkezik

Pozíció területei

  • Rendezvényszervezés / Menedzsment

Munkavégzés helye

  • Miskolc

Jelentkezését bizonyítványaival, fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzával, motivációs levelével az alábbi címre várjuk: [email protected] (kérjük, a tárgyban szerepeljen a megpályázott állás neve!)

A pályázatok benyújtási határideje: 2015. auguszus 10.

Az állás kezdésének várható időpontja: 2015. augusztus 17.

Szólj hozzá a DVTK hivatalos facebook oldalán!