Tájkerékpáros szemmel egyszerűbb terepen rendezték meg a két tájkerékpáros magyar bajnokságot Gödöllőn, ahol népes mezőny szállt harcba a bajnoki érmekért, köztük a DVTK indulói. A szeptember 24-ei, szombati rövidtávú bajnokságon Tamás Bianka a felnőtt női elit kategóriában nagy versenyben a dobogó második fokára állhatott fel, míg szeniorok között, az F40 kategóriában Magyar Zsolt a harmadik helyet szerezte meg.

Másnap a váltó bajnokság szintén izgalmas versenyt hozott. Az igen népes, 23 csapatos elit kategória mezőnyében mindkét diósgyőri váltó nagyszerűen teljesített, ahol végül a Magyar Zsolt - Szundi Attila összeállítású váltó a második, tőlük mindössze fél perccel lemaradva pedig a Tamás testvérek – Bence és Bianka – a harmadik helyet szerezte meg.