A győri Olimpiai Sportparkban 62 egyesület 241 versenyzője gyűlt össze március utolsó hétvégéjén a serdülő magyar kupa küzdelmire, ahol a DVTK fiatal versenyzői kiválóan szerepeltek. Ponevács Zoltán 40 kilogrammban négy ippon győzelemmel menetelt az aranyéremig, míg Bak Balázs a +81 kg-osok versenyében ezüst-, Csermák Dániel pedig bronzérmet szerzett. A fiúk 66 kilogrammosok küzdelmében két piros-fehér színekben judózó testvér is dobogóra állhatott. Terjék Temes és Terjék Tomaj is győzelemmel fejezte be a vigaszági küzdelmet, míg 36 kg-ban Orliczki Zeno szintén bronzérmet nyert. A lányoknál Cserpák Fruzsina múlt heti aranyérme után ezúttal harmadik lett a 40 kilogrammosoknál.

Az egyesületi rangsorban a DVTK hét éremmel, a sportszervezetek küzöl a legtöbbet szerezve, a második helyen zárt.