Csere: Fabian Schleusener - Tim Rossmann
Befejezés
90'+2

Történet

90' +2
Véget ért a mérkőzés. Folytatás kedden 15 óra 30 perctől a belga másodosztályban szereplő KMSK Deinze ellen. Véget ért a mérkőzés. Folytatás kedden 15 óra 30 perctől a belga másodosztályban szereplő KMSK Deinze ellen.
89'
Sárga lapot kapott Lucas Sárga lapot kapott Lucas
78'
Csere: Fabian Schleusener helyett Tim Rossmann Csere: Fabian Schleusener helyett Tim Rossmann
78'
Csere: Marvin Wanitzek helyett Lazar Mirković Csere: Marvin Wanitzek helyett Lazar Mirković
78'
Csere: Christoph Kobald helyett Felix Irorere Csere: Christoph Kobald helyett Felix Irorere
77'
Ami az egyik oldalon nem volt tizenegyes az első játékrészben, az a másodikban a másik oldalon igen. Kispál szabálytalankodott, jogos büntető. Marvin Wanitzek állt a labda mögé és magabiztosan a kapu közepébe lőtt. 2-1  Ami az egyik oldalon nem volt tizenegyes az első játékrészben, az a másodikban a másik oldalon igen. Kispál szabálytalankodott, jogos büntető. Marvin Wanitzek állt a labda mögé és magabiztosan a kapu közepébe lőtt. 2-1
76'
Újabb három csere a kék-fehéreknél.
73'
Danilovic-ot támadták szabálytalanul, kis kakaskodás és két sárgalap után kirúgással folytatódott a játék.