Az MKOSZ nyilvánossá tette az idei szezon női NB I. A-csoportban játszó csapatokra vonatkozó hivatalos programtervét, miszerint az Aluinvent DVTK először 2020. október 3-án szombaton 16.00 órakor lép pályára a Gabányi László Sportcsarnokban a BEAC együttese ellen.
2020/2021 Tippmix női NB I. A-csoport programja
1.forduló
2020. október 3. szombat 16.00 Gabányi László Sportcsarnok Budapest
ELTE BEAC Újbuda - Aluinvent DVTK
2. forduló
2020. október 7. szerda 18.30 Generali Aréna Miskolc
Aluinvent DVTK - VBW CEKK Cegléd
3. forduló
2020. október 10. szombat 18.30 Generali Aréna Miskolc
Aluinvent DVTK - Ludovika-FCSM Csata
4. forduló
2020. október 14. szerda 17.00 Széchenyi István Egyetemi Körcsarnok
Uni Győr MÉLY-ÚT - Aluinvent DVTK
5. forduló
2020. október 17. szombat 18.00 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Atomerőmű KSC Szekszárd - Aluinvent DVTK
6. forduló
2020. október 21. szerda 18.30 Generali Aréna Miskolc
Aluinvent DVTK – PINKK-Pécsi 424
7. forduló
2020. október 24. szombat 18.00 Vasas Pasaréti Sportcentrum Budapest
Vasas Akadémia - Aluinvent DVTK
8. forduló
2020. november 4. szerda 18.00 Novomatic Aréna Sopron
Sopron Basket - Aluinvent DVTK
9. forduló
2020. november 22. vasárnap 18.30 Generali Aréna Miskolc
Aluinvent DVTK – PEAC Pécs
10. forduló
2020. november 25. szerda 18.30 Generali Aréna Miskolc
Aluinvent DVTK – ZTE Női Kosárlabda Klub
11. forduló
2020. december 9. szerda 19.00 Generali Aréna Miskolc
Aluinvent DVTK – TFSE-MTK
12. forduló
2020. december 12. szombat 18.30 Generali Aréna Miskolc
Aluinvent DVTK – Uni Győr MÉLY-ÚT
13. forduló
2020. december 19. szombat 18.30 Generali Aréna Miskolc
Aluinvent DVTK – Atomerőmű KSC Szekszárd
14. forduló
2020. december 22. kedd 17.00 Kozármislenyi Sportcsarnok
PINKK-Pécsi 424 - Aluinvent DVTK
15. forduló
2020. december 30. szerda 18.30 Generali Aréna Miskolc
Aluinvent DVTK – Vasas Akadémia
16. forduló
2021. január 3. vasárnap 18.00 Lauber Dezső Sportcsarnok Pécs
PEAC-Pécs - Aluinvent DVTK
17. forduló
2021. január 9. szombat 18.00 MTK Kosárlabda Csarnok Budapest
TFSE-MTK - Aluinvent DVTK
Egyeztetés alatt
18. forduló
2021. február 14. vasárnap 18.30 Generali Aréna Miskolc
Aluinvent DVTK – ELTE BEAC Újbuda
19. forduló
2021. február 21. vasárnap 18.00 Városi Sportcsarnok - Monor
VBW CEKK Cegléd - Aluinvent DVTK
20. forduló
2021. február 27. szombat 18.00 Ludovika Aréna Budapest
Ludovika-FCSM Csata - Aluinvent DVTK
21. forduló
2021. március 6. szombat 18.30 Generali Aréna Miskolc
Aluinvent DVTK – Sopron Basket
22. forduló
2021. március 10. szerda 18.00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
ZTE Női Kosárlabda Klub - Aluinvent DVTK
Részletes program megtekinthető: http://hunbasket.hu/bajnoksag-musor/x2021/whun/