JET-SOL Liga Női NB I. 7. forduló

Kelen SC - DVTK 1-7 (0-3)

Budapest, Szamosi Mihály Sporttelep. Játékvezető: Hegyi Eszter (Zahorecz Roland, Vrbovszki Pál).
Kelen SC: Erős - Kovács Sz., Trampler, Árvay, Gyenes, Kókány, Horváth L., Markó, Tagyi, Ács, Bernhardt. Vezetőedző: Könczey Zsolt
DVTK: O'Brian - Balázs Cs., Kiamou, Kaldaridou, Boros - Ónodi, Balogh D., Kostova, Sandu - Barker, Bradić. Vezetőedző: Fórizs Sándor.

Csere: Markó helyett Tatai  a 46., Balogh D. helyett Vig a 60., Gyenes helyett Barkóczi és Kókány helytt Nyéki a 63., Sandu helyett Gergely V. a 72., O’Brian helyett Kovács B. a 81. percben.
Sárga lap: Sandu a 63. percben.
Gólszerző: Bradić (0-1) a 27., Balogh D. (0-2) a 33., Kaldaridou (0-3) a 37., Bradić (0-4) a 49., Bradić (0-5) az 55., Trampler (1-5) az 59., Barker (1-6) a 86., Bradić (1-7) a 90+2. percben.

Kulcspillatok

27. perc: Kostova lőtt kapura, majd a kapusról kipattanó labdát Bradić lőtte a hálóba, 0-1

33. perc: Bradić keresztlabdáját Balogh D. vette at a 16-osnál, és ballal a kapuba lőtte, 0-2

37. perc: Kostova vissza passzát Kaldaridou lőtte a kapuba, 0-3

49. perc: A védő rárúgta Bradić lábára a labdát, ami a kapuba pattant, 0-4

55. perc: Bradić 16 méterről bal lábbal volt eredményes, 0-5

59. perc: Szépített a hazai csapat, 1-5

86. perc: Barker 20 méterről lőtt a kapuba, 1-6

90+2. perc: Kaldaridou labdáját Bradić lőtte a hálóba, 1-7

Edzői értékelés

Fórizs Sándor: - Örülök a győzelemnek, a lányok megvalósították azt, amit az edzéseken gyakoroltunk.