DVSC Teva: Balogh - Kiss, Takács, Bernáth, Máté, Mészáros, Czvitkovics, Sándor, Leandro (Dombi 56.p.), Kouemaha (Kerekes 63.p.), Bogdanovic (Vukmir 86.p.).

DVTK Borsodi: Köteles - Mogyorósi, Sebők, Hegedűs, Elek - Kamber, Pintér, Szélpál (Nagy 63.p.), Homma (Vitelki 59.p.) - Cardozo (Dane 86.p.), Simon.
Vezetőedző: Vágó Attila.

DVSC Teva kispad: Poleksic, Vukmir, Dombi, Kerekes, Bíró, Rezes, Szilágyi.
DVTK Borsodi kispad: Kövesfalvi, Vida, Lakatos, Vitelki, Dane, Nagy, Kassim.

Sárga lap: Sándor (27.p.), Vukmir (92.p.) illetve: Kamber (34.p.), Cardozo (82.p.)

69.p.: Jobb oldali beadásra érkezett Kerekes, Mogyorósi mellett az ötösről a hálóba lőtt. 1:0
74.p.: A bal szélen vezetett támadást a Loki, az alapvonalról belőtt labdára Kiss érkezett és nyolc méterről a kapuba bombázott. 2:0
93.p.: Dombi ugratta ki Kerekest, a Debrecen támadója betört a tizenhatoson belülre, tíz méteres lövése a hálóan kötött ki. 3:0

Herczeg András: Az első félidőben nem tudtuk érvényesíteni akaratunkat, a Diósgyőr jól játszott, mi görcsösek voltunk. A szünet után óriási szívvel megérdemelt győzelmet arattunk.

Vágó Attila: Hetven percig becsületesen küzdöttünk. A Debrecen azért harcol a bajnoki címért, mert ilyen játékosokat tud becserélni, mint Kerekes Zsombor. Nincs miért szégyenkeznünk, az utolsó húsz perc alapján megérdemelten nyertek a hazaiak, sok sikert kívánok nekik.