Extraliga

Rendhagyó mérkőzést játszott a DVTK első csapata, mivel Budapesten fogadták a Sopron csapatát az Extraliga 11. fordulójában. A miskolci gárdában a szokásos hármas, Széll, Molnár István és Reinholds, míg az ellenfélnél, Katona, Kramarics és Markó állt asztalhoz.

Párosban a Széll-Molnár duó simán verte a Katona-Kramarics párost 3-1-re (11:8, 7:11, 11:1, 11:3). Így a DVTK kezdte előnnyel a mérkőzést.

Molnár István Katona ellen nehezen lendült játékba, de a végére összekapta magát és nyert 3-2-re (3:11, 11:9, 11:8, 6:11, 11:5). 2-0 a DVTK javára.

Reinholds-Markó mérkőzésen végig magabiztosan játszva hozta a mérkőzést a DVTK játékosa, így összítésben 3-0-ra módosult az eredmény. (11:8, 11:7, 11:9)

Széll-Kramarics ellen folytatta, de nem érezte a ritmust a védekező stílusú játékos ellen és veszített, 1-3 (11:9, 9:11, 8:11, 6:11) Szépítettek a soproniak 3-1-re.

Molnár-Markó ellen végig magabiztosan, keményen támadva nyert 3-0-ra (11:4, 12:10, 11:6). 4-1 a DVTK javára.

Széll-Katona folytatta a csapat jó szériáját, és ha nehezen is, de hozta a meccset 3-0-ra (11:9, 11:8, 11:9). 5-1-re vezet a DVTK.

Reinholds Kramarics ellen fejezhette volna be a csatát. Az első két szettben, a lett válogatott játékosunk nem érezte a védekező stílusban játszó soproni nyeséseit. 0-2 után középre kezdett erőből pörgetni és egyenlített. Az ötödik szettben fej-fej mellett haladtak, de sajnos elveszítette 2-3-ra a mérkőzést (9:11, 8:11, 11:9, 11:8, 10:12). 5-2-re módosult az állás.

Széll Zsoltnak nem remegett meg a keze és hozta a kötelezőt Markó ellen, 3-1-re (12:14, 11:6, 11:1, 11:8). 6-2-re nyerte a DVTK a mérkőzést

Férfi Asztalitenisz Extraliga 11. forduló

DVTK I. - Turris SE Sopron I. 6-2

Győztek: Molnár 2, Széll 2, Reinholds 1 és a Molnár-Széll páros.

NB I. Keleti-csoport

Hazai pályán, a Jókai Református iskola tornatermében fogadta a DVTK második csapata az orosháziak csapatát. A rangadón hihetetlen elánnal játszó hazai gárda szép győzelmet aratott. Külön kiemelném Bari Csabát, aki minden mérkőzését megnyerte, illetve a harmadik csapatból erre a mérkőzésre beugró Boros Zoltánt is, aki két mérkőzést is nyert.

Férfi Asztalitenisz NB I. 12. forduló

DVTK II. - Eötvös DSE I. 11-7

Győztek: Bari 4, Boros 2, Tóth Zsolt 2, Doros 2 és a Bari-Doros páros.

NB II. Észak-Keleti csoport

A második vonalban szereplő csapatunk sem akart lemaradni a többiektől és hazai pályán sikeresen vívta meg az Apagy második számú csapata ellen a mérkőzést a Férfi Asztalitenisz NB II. Észak-Keleti csoportjának 12. fordulójában.

Férfi Asztalitenisz NB II. Észak-Keleti csoport 12. forduló

DVTK III. - Apagy II. 11-7

Győztek: Géczi 4, Gadóczi 2, Rózsahegyi 2,  Fekete 1 és a Fekete-Gadóczi illetve a Géczi-Rózsahegyi páros.

András Miklós, szakosztályvezető: - Ez egy tökéletes hétvége volt! Mindhárom csapatunk győzött és biztosan tartja a bajnokságban a pozícióját. Nagyon örülök, hogy a hazai mérkőzésre szép számmal jelentek meg a szurkolók és sok volt köztük a gyerek is. Remélem jól szórakoztak és tanultak is valamit a meccsekből. Gratulálok a srácoknak!