Kontroller:

Főbb feladatok, munkák:

  • A gazdasági tervezés és a tervteljesítések figyelemmel kísérése tevékenységeinek elvégzése.
  • Éves tervteljesítési prognózisok készítése, ill. koordinálása, ezekhez kapcsolódó intézkedési javaslatok kidolgozása és a meghozott intézkedések végrehajtásának nyomon követése.
  • Gazdasági számítások elvégzése, döntés előkészítő anyagok összeállítása.
  • Közgazdasági elemzések elkészítése, adatjelentési kötelezettségek és a statisztikai feladatok ellátása.
  • Adatszolgáltatások, elemzések, értékelések elvégzése, beszámolók, előterjesztések, illetve a Társaság tevékenységeivel kapcsolatos gazdasági elemzések elkészítése.
  • A költségallokációk elvégzése, eredményük értékelése, szükség esetén a költségallokációs mechanizmusok módosítása.
  • A minőségbiztosítási rendszer gazdasági szervezeti egységre vonatkozó feladatainak meghatározása, a kialakítás irányítása, a végrehajtás ellenőrzése.
  • A vevői tartozások behajtásáról és szállítói követelések teljesítéséről való gondoskodás.
  • A támogatásokhoz (sporttámogatási és egyéb pályázatok) kapcsolódó elszámolások folyamatának tervezése, irányítása, ellenőrzése.
  • A támogatásokhoz (sporttámogatási és egyéb pályázatok) kapcsolódó elszámolások elkészítése, nyomon követése, ellenőrzése, felhasználások dokumentálása. (TAO és Akadémiai programokhoz kapcsolódó elszámolások határidőre történő elkészítése, benyújtása, nyomon követése.)
  • Hazai és nemzetközi labdarúgó szövetség pénzügyi monitoring rendszeréhez való adatszolgáltatás, kimutatások készítése.
  • Részvétel a cégcsoport szintű folyamatok kialakításában, működtetésében, ellenőrzésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi, közgazdasági végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat pénzügyi, kontrolling területen
  • Magyar könyvelési és adózási ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Kompetenciák:

  • Nagyfokú önállóság és problémamegoldó képesség
  • Kiváló elemzési készség
  • Hatékony kommunikáció
  • Rendszerlátó, priorizáló képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó stressz tűrő képesség, terhelhetőség
  • Megbízhatóság, lojalitás, nagyfokú diszkréció
  • Felelősségvállalási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Angol - Felsőfok (valóban tárgyalóképes és magabiztos nyelvhasználat)
  • Mérlegképes szakképesítés

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Kulturált munkakörnyezet
  • A teljesítmény elismerése
  • Versenyképes jövedelem
  • Sokrétű, összetett munka, kihívást jelentő feladatok
  • Nagyfokú önállóság és egyéni felelősségvállalás
  • Kitűnő összeszokott csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • 3 hónap próbaidő

Pozíció területei:

  • Pénzügy
  • Kontrolling

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Miskolc

Jelentkezését bizonyítványaival, fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzával, motivációs levelével az alábbi címre várjuk: [email protected]

A pályázatok benyújtási határideje: 2016. július 10.

Az állás kezdésének várható időpontja: 2016. július 18.

Szólj hozzá a DVTK hivatalos facebook oldalán!