Simple Női Liga 12. forduló

2020. december 5., szombat (ETO Park)
13:00 ETO FC Győr - DVTK

Fórizs Sándor: - Különleges mérkőzés lesz, hiszen biztosan sokan tudják, hogy néhány héttel ez előtt korábbi csapatkapitányunk, Tóth Alexandra vette át a győriek irányítását. Nagyon szurkolunk Szandrának, hogy sikeres legyen, de ezen a mérkőzésen természetesen félre kell ezt tennünk, hiszen szeretnénk megszerezni a három pontot. Nekünk is nagy szükségünk van a győzelmekre ahhoz, hogy elérjük a célunkat. A Győr jobb csapat annál, mint amit a tabella jelenlegi állása mutat, így biztos, hogy nem lesz könnyű dolgunk.

Helyszín

ETO Park (9027 Győr, Nagysándor József utca 31)

A mérkőzést a hatályos jogszabályoknak megfelelően zárt kapuk mögött rendezik.

Az első körben

Simple Női Liga 5. forduló

DVTK - ETO FC Győr 5-0 (3-0)

Miskolc, DVTK Stadion, 324 néző. Játékvezető: Urbán Eszter (Nagy Petra, Szarvas László)
DVTK: Schildkraut - Balázs Cs., Nagy F., Nefrou, Boros K. - Barker, Palama, Oláh A., Vachter - Bradić, Voila. Vezetőedző: Fórizs Sándor
ETO FC Győr:
 Bokros V. - FeketevIziová, Kránicz, Maráz, Fleck, Horváth C., Bódai, Pacsuta, Zsédely, Vida, Öreg. Vezetőedző: Kulcsár Zsolt.

Csere: Voila helyett Kongouli az 57., Balázs Cs. helyett Sandu az 57., Horváth C. helyett Gaál a 65., Zsédely helyett Tillinger a 65., Feketevíziová helyett Romanoczki a 79., Bradić helyett Kerékgyártó a 86. percben.
Sárga lap: Oláh A. a 90. percben.
Gólszerző: Bradić (1-0) a 32., Oláh A. (2-0) a 40., Barker (3-0) a 44., Barker (4-0) az 54., Bradić (5-0) a 71. percben.